PROVÁDÍME VEŠKERÉ PRÁCE VE VÝŠKÁCH!

Plošiny

4 x 4 terénní, nůžková plošina, dosah 9,5 metru

Pronájem Info - Plošiny

4x4 terenni nuzkova plosinaTato pracovní montážní plošina má robustní konstrukci.  Pro svůj pohon   4 x 4 obstojí i ve velmi obtížném terénu s minimální spotřebou nafty. Zvedá váhu až 650 kg do maximální výšky 10,5 metru  (i v této výšce, je stále pojízdná). Vhodná je pro venkovní i vnitřní práce, prakticky všude tam, kde je dostatek prostoru.

PRODEJ, cena: 169. 000,-- Kč

Více o této plošině...

 

Nůžková, halová plošina, dosah 8-9 metrů

Pronájem Info - Plošiny

Nůžková plošina do 8mDíky této vysoce kompaktní, vysokozdvižné pracovní montážní plošině jste schopni projet standardní velikostí dveří (90 - 100 cm), a proto je  ideální pro práce ve výškách, ve stísněných prostorách malých hal , rodinných domů apod. Její pohonnou jednotku tvoří 4 aku-baterie s dobíjením z běžné sítě na 230 V. Na pevném podkladu nebo v hale, je pro její minimální rozměr a nosnost  i v 8 metrech 330 kg neocenitelným pomocníkem.

PRODEJ, cena: 107. 000,-- Kč


Více o této plošině...

 

Přívěsná, skládací plošina, dosah 12 metrů

Pronájem Info - Plošiny

Privesna plosina, pronajem, DomazliceTato vysokozdvižná montážní  plošina je velmi lehké konstrukce, váží pouhých 1150 kg, a pro její vyvážený podvozek s ní snadno manipuluje jeden člověk. Dá se velmi rychle rozložit na malém prostoru nebo v terénu a po připojení do sítě 230 V, okamžitě zahájit  veškeré výškové práce. Její nejefektivnější využití je pro pracovníky v enegetice, klempíře, lakýrníky apod...

PRODEJ, cena: 197 000,-- KčVíce o této plošině...

 

Vysokozdvižný vozík

Pronájem Info - Plošiny Více o této plošině...

 

Elektronická, teleskopická plošina, dosah 15 metrů

Pronájem Info - Plošiny

elektrická, teleskopická, montážní plošinaTato elektrická, teleskopická, montážní plošina je vhodná zejména pro haly nebo venkovní zpevněné povrchy. Elektrický pohon zajišťuje bezhlučný provoz a dosahuje výšky 14, 5 metru. Kloubový zdvih a konečný teleskopický výsuv umožňuje opravdu široký stranový dosah, který je zejména při natěračských a elektroinstalačních pracích neocenitelných pomocníkem. Váha 5 tun je dostatečnýmh těžištěm, a proto je práce na této plošině i ve výšce 14 metrů bez otřesů a klepání - tudíž velmi příjemná.

PRODEJ, cena: 199 000,-- Kč

 Více o této plošině...

 
Joomla SEO by AceSEF