PROVÁDÍME VEŠKERÉ PRÁCE VE VÝŠKÁCH!

Zajistíme veškeré výškové práce z montážních plošin

Zajistíme veškeré výškové práce z montážních plošin

Pronájem Info - Pronájem plošiny

Vážení zákazníci !

Pro Vaši představu o širokém spektru činností naší firmy, Vám nabízíme tento seznam VÝŠKOVÝCH PRACÍ, které jsme schopni zajistit.
zajistíme výškové práceV čase vegetačního klidu, tedy od listopadu do března se naše firma zabývá především odstraňováním a prořezáváním stromů a dřevin. Pro tuto činnost nejvíce používáme přívěsné, teleskopické nebo kloubové vysokozdvižné montážní plošiny, na odstranění silnějších stromů, případně jejich odtažení používáme vozidlo Mercedes Benz -  Unimog, UKT s lesní nástavbou nebo kolový jeřáb. Všechny tyto prostředky, máme k dispozici nepřetržitě.
Začátkem jara a v letních měsících se specializujeme na všechny druhy natěračských prací, tzn. nátěry střech,  okapů, podhledů, stožárů, apod.. Dále nabízíme tlakové mytí  vapkou Kärcher s vibrační tryskou na teplou i studenou vodu, vyčístíme střechy snadno a rychle. Odstranění starých nátěrů, mechů a lišejníků, čištění okapů,  opravy komínů a střešní krytiny jsou samozřejmostí.  
Veškeré práce provádíme z vysokozdvižných motážních  plošin, protože jejich předností je rychlost provedení práce, snadná manipulace a nízká cena! Všechny druhy montážních  plošin – půjčujeme s obsluhou i bez, podle konkrétního  přání zákazníka!

Jsme schopni zajistit veškeré VÝŠKOVÉ PRÁCE:
Fásádní, izolační a zednické práce, mytí oken, opravy a čištění komínů, elektro-instalační a elektro-montážní výškové práce. Dále zajistíme montáže reklam a zabezpečovacích zařízení, demoliční výškové práce, montáže antén, satelitů a hromosvodů, odstraňování sněhu a rampouchů ze střech, výškové umělecké malby, pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

Hlavním naším krédem je spokojený zákazník, proto se řídíme těmito pravidly:
  • NÍZKÁ CENA VEŠKERÝCH SLUŽEB!
  • Solidní a časově flexibilní přístup!
  • Nezávazná cenová nabídka na všechny práce!
  • Pracujeme i v nejtěžším terénu!

Vyberete-li si naší firmu, budete určitě spokojeni!

 
Joomla SEO by AceSEF